.

.

Хартија Наутика роденден Кралска сина памучна лента, 360 4

Хартија Наутика роденден Кралска сина памучна лента, 360 4

DEN 3.00
Износ

Jam Haper Nautica Ribbon е одлична за секој што бара уникатен последен додаток на кој било подарок за посебна пригода. Оваа кралска лента е лесна за работа и е совршен последен допир на која било корпа за подароци или воден тематски роденденски подарок. Можете дури и да ги додадете во вашите украси и услуги на вашата забава и да ја користите лентата со помала големина како акцент на вашите покани! Направено од памук, оваа лента има мазна завршница и доаѓа во други кул дизајни и бои за секоја неодлучна личност. Исто така, нема грижи за хаос кога станува збор за оваа тематска хартија за џем што е обезбедена со количка и го прави лесно чистење и складирање. Без разлика дали ги користите за вашите роденденски подароци, украси за забави или корпи за подароци, оваа лента е неопходна да ја имате во вашата занаетчиска колекција! Доверлива боја на лента : Кралско сино. Големина : 4 инчи x 10 јарди. Количина : 1/пакет. Овие панделки со акцент ви овозможуваат да ги облекувате подароците. Овие панделки со шема лесно се чуваат на мали места кога се прават со помош на истата.

R

Им се допаѓа и на купувачите