.

.

Хартија кадифен кадифел елита жичен раб лента, шампањ ,, 2,5in 10yd, по пакет

Хартија кадифен кадифел елита жичен раб лента, шампањ ,, 2,5in 10yd, по пакет

DEN 3.00
Износ

Jamејм хартија и пликовата лента е најдобриот начин за започнување на сите сезони! Совршено за вашите занаети и свечености поврзани со празниците, додајте го во цветен букет за денот на вашата мајка, па дури и користете ги на подароци за роденден и многу повеќе. Овие панделки ќе го стават завршниот допир на подароците за пријателите и семејството. Класичните дизајни на нашите панделки им овозможуваат на вашите подароци да се истакнат со неверојатни креации на лак, додека нивниот квалитетен материјал обезбедува вашите креации и дизајни да ја задржат својата форма. Боја : злато од шампањ. Големина : 2,5in x 10yd. Количина : 1 ролна со лента по пакет. Најдобар дел за оваа лента е тоа што се тркала десно назад и доволно мал за да се чува каде било до понатамошно користење. Направете ги вашите подароци да се истакнат оваа година со оваа шарена лента.

R

Им се допаѓа и на купувачите