.

.

Хартија Сите прилика Кралски сина полиестер сатен печатач лента, 1980 3

Хартија Сите прилика Кралски сина полиестер сатен печатач лента, 1980 3

DEN 591.84
Износ

Ribе џем хартија и плик сатен печатач лента е совршен начин да го додадете тој посебен допир на вашиот следен подарок или прослава. Оваа лента има можност да има свој дизајн отпечатен право на неа. Совршено е да се користи со печатачот со ленти или алатки за топли печат. Со голем избор на бои за печатач со ленти за печатачи, можете да најдете нешто за секоја од вашите потреби на забавата. Некои намени вклучуваат печатење имиња на лентата или печатење среќен роденден или дури и печатење слоган за настан за прибирање финансиски средства. Најдобриот дел, лесно се враќа назад за да се чува до понатамошно користење. Jamем хартија и боја на плик : Кралско сино. Големина : 3 инчи x 55 јарди. Количина : 1/пакет. Оваа лента е лесно да се врати назад и да се чува за подоцнежна употреба. Украсете ги подароците со оваа прекрасна шарена лента.

R

Им се допаѓа и на купувачите