.

.

Хартија Сите прилика со повеќе бои полиестерски ленти со ленти, 360 4

Хартија Сите прилика со повеќе бои полиестерски ленти со ленти, 360 4

DEN 1.00
Износ

Raidеј џем хартија и ленти со пликови лента е најдобриот акцент за подароци и занаетчиски проекти за различни специјални прилики. Оваа лента има жичен раб и е совршена за врзување на лакови на подароци, како и вклучување во вашите украси. Секој од нив мери 4 инчи со големина од 10 јарди и може да се користи за проекти за DIY како што се проследувачи, празнична венец, центри за табели, цветни аранжмани. Направено од полиестер, оваа лента со лента има мазна завршница и доаѓа во различни големини и бои што ќе бидат сигурни дека ќе им дадат на вашите подароци и декор што дополнителен допир на елеганција. Нема никакви грижи за хаос кога станува збор за оваа лента што е обезбедена со количка што го олеснува расчистувањето и складирањето. Без разлика дали го користите за украси за одмор, цветни букети или подароци за роденден, оваа шарена лента со ленти е неопходно да ја имате во вашата занаетчиска колекција. Jamем хартија и боја на плик : Азалеа розова. Големина : 4 во x 10 yd. Количина : 1/пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите