.

.

Offray 1 2 Природна лента за проверка на гингам, ft

Offray 1 2 Природна лента за проверка на гингам, ft

DEN 2.33
Износ

Објавувачките панделки се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини. Изберете совршена лента за занаетчиство, украсување, шиење, венци, цветни аранжмани, лакови за коса, завиткување на подароци и многу повеќе. Offray нуди широка палета на бои затоа што знаеме дека наоѓањето панделка што е само вистинската боја е клучно за вашите занаетчиски проекти, цветни аранжмани и повеќе. Вие секогаш можете да казните креативна употреба за Offray Ribbon! Без разлика дали вашата страст е занает или шиење, ние нудиме лента за да ја исполниме вашата комплетна колекција за снабдување за шиење со асортиман на панделки. Изберете од широк избор на не-жични бои и текстури што ќе надополнат кој било од вашите проекти за шиење. Ribbon е суштински дел од вашите занаетчиски материјали кога планирате посебен настан. Без разлика дали се справувате со украси, цвеќиња или фаворити, ќе најдете бесконечни намени за лента.

R

Им се допаѓа и на купувачите