.

.

Сите Повод Бисер Бела Полиестерска Бруто Зрна Лента, 3600 0,87

Сите Повод Бисер Бела Полиестерска Бруто Зрна Лента, 3600 0,87

DEN 168.00
Износ

Џем Хартија И Плик Бисер Бела Бруто-Зрнеста Лента работи добро за многу намени и прилики. Можете да го користите за врзување лакови за покани за забави, подароци или картички. Исто така е совршен за врзување рачки за чанти заедно, правење додатоци за коса, создавање занаети САМОСТОЈНО и многу повеќе. Оваа лента може да се шие во статија за облека за уреден дизајн. Тој е ребрест и произведен од висококвалитетно грозје. Украсете вазна или цвет букет, тегла или шише. Се чува заедно со калем што го олеснува навивањето и складирањето насекаде до понатамошна употреба. Џем Хартија И Плик Боја : Бисер Бело. Големина : 7/8ин х 100ид. Количина : 1/Пакување. Користете ја оваа лента за вашиот следен подарок, венец или украси. Оваа лента се тркала веднаш нагоре и може лесно да се чува до понатамошна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите