.

.

Хартија Роденден Chartreuse Најлон Панделки, 900 2.5

Хартија Роденден Chartreuse Најлон Панделки, 900 2.5

DEN 1.00
Износ

Џем Хартија И Плик Потпрена Лента Шартруз Кети Мај 2 Жичен Раб Сатенската Лента е најдобрата алатка за сите ваши потреби за украсување и завиткување подароци. Нашите длабоки и богато обоени панделки се совршен начин да ги привлечете очите на сите кон вашата сегашност и да покажете дека одите дополнителна милја. Совршени за сите прослави, од родендени до забави за дипломирање, до свадби, празници и многу повеќе, нашите панделки можат да го стават тој посебен завршен допир на сите подароци и прилики. Жичните рабови на нашата лента гарантирано ќе се погрижат вашите лакови, јазли и други креации да ја задржат својата прекрасна форма. Со 25 јарди сцинтилирачка боја и исклучителен вкус, нека нашите панделки ја работат својата магија за вас. Џем Хартија И Плик Боја : Шартреус. Големина : 2,5 инчи х 25 јарди. Количина : 1/Пакување. Класична иридентна, сатенска лента која ќе додаде едноставна елеганција на секој цветен, украсен или занаетчиски проект. Рабовите на жицата овозможуваат лесно правење лак.

R

Им се допаѓа и на купувачите