.

.

Сатенска Занаетчиска Лента Со Двојно Лице, 24 Стапки, Црвена

Сатенска Занаетчиска Лента Со Двојно Лице, 24 Стапки, Црвена

DEN 191.68
Износ

Изработена од 100% висококвалитетен полиестер и достапна во широк спектар на бои, нашата сатенска лента со двојно лице со зашиени рабови има неограничена употреба, вклучувајќи свадба и сезонско украсување, завиткување подароци и украсување торби за подароци, промени во облеката, везење и многу повеќе. Оваа Црвена лента е одлична и за тони занаетчиски проекти! Вклучува 8 Yds На Berwick Offray 1/8" Двојно Лице Сатенска Лента Во Црвено. Сатенската лента со двојно лице е свилен, луксузен стил на лента, а ширината од 1/8 инчи е совршена за сезонски и свадбени украси, па дури може да се користи и за правење лакови за коса. Црвената сатенска лента со двојно лице е совршена за шиење, занаетчиски и самостојни проекти. Сатенската Лента со двојно Лице има зашиени рабови за да спречи кршење.

R

Им се допаѓа и на купувачите