.

.

Црна Лента За Виткање, Ролна

Црна Лента За Виткање, Ролна

DEN 1.00
Износ

БЕРВИК Стегната Лента за Виткање. Оваа црна лента е совршена за украсување пакети, обезбедување балони со хелиум, правење додатоци за коса и како украс на занаетчиски проекти. Овој пакет содржи 3/16 инчен ширина х 66 нога ролна на стегната виткање лента. БЕРВИК-Стегната Лента за Виткање. Овој пакет содржи ролна од 3/16 инчи х 66 стапки со стегната лента за виткање. Достапно во различни проекти, секој продаден одделно.

R

Им се допаѓа и на купувачите