.

.

Лента Луѓе Зелени И Точки Ленти Жичен Занает Лента 1.5 Дворови

Лента Луѓе Зелени И Точки Ленти Жичен Занает Лента 1.5 Дворови

DEN 175.84
Износ

Прославете со стил со оваа прекрасна лента! Искористете го неговиот разноврсен дизајн и нијанси за да им понудите големо добредојде на вашите гости. Тој нуди низа креативни идеи за инкорпорирање!. Карактеристики на производот : пругаста занаетчиска лента. Доаѓа со монохроматски раб. Зашиената лента со жица ви овозможува лесно да ги свиткате и обликувате вашите креации за украсување. Лента доаѓа на 1 калем. Димензии : 1.5" широк х 27 јарди во должина. Материјал(и) : Полиестер/најлон/жица/Тафта Зелена И сина декоративна занаетчиска лента. Лента доаѓа на една калем. Зашиената жичана лента ви овозможува да се наведнувате и обликувате. Лентата е широка 1,5 инчи и долга 27 јарди.

R

Им се допаѓа и на купувачите