.

.

Весрасија Поли Мрежеста Лента Со Метална Фолија Секоја Ролна За Венци Замавнувања Лакови Завиткување И Украсување

Весрасија Поли Мрежеста Лента Со Метална Фолија Секоја Ролна За Венци Замавнувања Лакови Завиткување И Украсување

DEN 479.68
Износ

Поли Мрежеста Лента Со Метална Фолија Секоја Ролна За Венци Замавнувања Лакови завиткување и Украсување точка на продажба на Производи : € Премиум Маријали●поли деко мерката направена од премиум полипропилен со метална фолија, пластичната мрежа е флексибилна, лесна, издржлива и еднократно.со чисти рабови мрежестата лента може добро да ја задржи својата форма не грижете се дека мрежата има лабави нишки што висат на вашите креации .●Боја + мрежести ролни со прекрасни цврсти бои усогласени со метална фолија, совршени за правење венец,лакови, замавнувања,венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти за украсување на домот, божиќно украсување.Големина. Ширината На решетката поли деко е 10 инчи, должината На мрежестата ролна е околу 30 стапки (10 јарди) овие 10-инчни широки ролни Деко Поли Мрежа се одлични за разни проекти за украсување, лакови, Замавнувања,венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти за декорација на домот, божиќно украсување + гаранција за секое прашање,ве молиме слободно контактирајте, за секој проблем со квалитетот или предметот не дојде Како Што Се Очекуваше, само вратете се за Наплата информации за производот : спецификацијаматеријали : премиум полипропилен и метална ширина на фолија : 10 инчи (околу 260мм)Должина На мрежеста ролна : 30 стапки (10 Двор)поли деко мрежеста Лента со чист раб и еднобојна совршена за правење венци,лакови, замавнувања, венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти за декорација на домот, украс на новогодишна елка забелешка : 1.Ова е самостојно дијамантско сликарство, а не завршена слика, треба да ја завршите сами.Целата големина се мери рачно, затоа ве молиме дозволете1-2см се разликуваат.2.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме разберете.Пакетот вклучува : 1 ролна мрежа за пакување (10 јарди) Канцеларија И Занает И Канцелариски Материјал. Безбедност и издржливост. Апликација : Божиќ, забави, карневали, фестивали. Ова е најдобриот избор за давање Божиќни подароци на Другите.

R

Им се допаѓа и на купувачите