.

.

Хартија карирана генерација на одмор жичен раб лента, црвена и зелена, 1,5in 25yd, по пакет

Хартија карирана генерација на одмор жичен раб лента, црвена и зелена, 1,5in 25yd, по пакет

DEN 0.33
Износ

Christmasејм хартија и плик Божиќна лента е најдобриот начин за започнување на Божиќната сезона! Совршено за вашите занаети и свечености поврзани со празниците, овие панделки ќе го стават завршниот допир на подароците за пријателите и семејството. Класичните дизајни на нашите панделки им овозможуваат на вашите подароци да се истакнат со неверојатни креации на лак, додека нивниот квалитетен материјал обезбедува вашите креации и дизајни да ја задржат својата форма. За оние кои не го слават Божиќ, нашите панделки работат за целата зимска естетика, празници и прослави и доаѓаат во широк спектар на бои, дизајни, форми и големини за да одговараат на кој било список со желби. Боја : Црвена и зелена боја. Големина : 1,5in x 25yd. Количина : 1 ролна со лента по пакет. Најдобар дел за оваа лента е тоа што се тркала десно назад и доволно мал за да се чува каде било до понатамошно користење. Направете ги вашите подароци да се истакнат оваа година со оваа шарена лента.

R

Им се допаѓа и на купувачите