.

.

Хартија Чиста Лента, Во Дворови, Топла Розова, по Пакет

Хартија Чиста Лента, Во Дворови, Топла Розова, по Пакет

DEN 175.20
Износ

Кога ви треба совршена, најразновидна лента, не гледајте подалеку од оваа Проегирна лента! Изработена од убава, проегирна ткаенина од органза оваа лента ќе го украси секој подарок, занает или сам проект со благодат. Џем Хартија И Плик лента. Боја : Розова. Големина : 7/8 инчи х 100 јарди. Количина : 1 По Пакување. Оваа лента се обвиткува веднаш нагоре, што го олеснува складирањето до понатамошно нас.

R

Им се допаѓа и на купувачите