.

.

Хартија Цела прилика чоколадо кафеава сатенска корсаж најлон лента, 1800 0,62

Хартија Цела прилика чоколадо кафеава сатенска корсаж најлон лента, 1800 0,62

DEN 2.00
Износ

Satем хартија и плик сатен корсаж лента може да се користи за создавање прекрасна матурска корсаж. Нашата прекрасна лента нуди луксузни и привлечни детали што ви требаат за да ги возбудите примателите на подароци и да го завршите изгледот на вашиот подарок. Нашата лента е издржлива и лесна за работа со тоа дали вртите, јамка или се врзувате во сладок лак. Одлично за завиткување на подароци, украсување, правење венци, стругалки, изработка, правење лак, венци, проекти за DIY, забави за забави и многу повеќе. Оваа ролна лента се обвиткува десно назад и може да се чува каде било до понатамошна употреба. Jamеј џем хартија и големина на плик : 5/8in x 50yd. Боја : чоколадо кафеава. Количина : 1/пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите