.

.

Хартија Божиќна Кадифена Кадифена Повеќебојна Полиестерска Лента, 10ид 4ин, 1 Пакет

Хартија Божиќна Кадифена Кадифена Повеќебојна Полиестерска Лента, 10ид 4ин, 1 Пакет

DEN 844.32
Износ

Џем Хартија И Плик Кадифена Кадифена Црвена Лента е совршен акцент за додавање на кој било од вашите празнични подароци за браќа и сестри, родители, пријатели и соработници. Едноставноста на кадифената текстура е прекрасен начин да се издвоите меѓу другите подароци и да му дадете елегантен изглед на вашиот подарок или украси. Лесно се формира во лакови за додавање на сегашноста. Оваа обоена лента сигурно ќе насмее кој го прима подарокот. Најдобриот дел за оваа ролна лента е тоа што е лесно да се складира откако ќе завршите со неговото користење. Џем Хартија И Плик Боја : Црвена И Златна. Големина : 4 во x 10yd. Количина : 1/Пакување. Украсете ги вашите подароци со оваа прекрасна елегантна лента. Оваа лента лесно се тркала веднаш назад и може да се чува насекаде до понатамошна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите