.

.

Г-Дин Мјс Тргување АИ - Сребрена Чиста Суштина Жична Лента

Г-Дин Мјс Тргување АИ - Сребрена Чиста Суштина Жична Лента

DEN 1.33
Износ

Одличен начин за облекување подарок или создавање убава тема со панделки. Сепак ги користите за украсување сигурно ќе додадете шарено прскање на боја. Карактеристики Сребрена Чиста Суштина Жична Лента Изработена од висококвалитетни материјали спецификации боја : Сребрена Тежина : 1,9 фунти - СКУ : МРЈТ27117 Г-дин Мјс Тргување АИ-758920 Сребрена Чиста Суштина Жична Лента.

R

Им се допаѓа и на купувачите