.

.

Хартија за Божиќна лента, Royal Blue & Gold, 1. In yd, 1 пакет

Хартија за Божиќна лента, Royal Blue & Gold, 1. In yd, 1 пакет

DEN 3.33
Износ

Rightе џем хартија Божиќна лента за преклопување е најдобриот подножје за вашите подароци за одмор и празничен акцент на украсите низ вашиот дом. Оваа кралска сина и златна лента има жичен раб и создава убави лакови што ќе ја одржат својата форма на сите ваши Божиќни креации. Секој од нив е изработен од полиестер и мери 1,5 инчи за 10 јарди што е идеално за завиткување околу подароци, венец, венци, центри за одмор на маса, па дури и врзување на вашата елка! Со својата текстурирана завршница и елегантна шема, оваа лента е сигурна дека вашите подароци се истакнуваат и да ги импресионираат вашите пријатели и семејство. Секоја лента се продава индивидуално и е обезбедена со мачка што обезбедува лесно расчистување и складирање. Од украси за празнични забави до празнични подароци, оваа лента за Божиќ со џем хартија е неопходно да ја имате во вашата колекција за занаети и подароци. Боја : Кралско сино и злато Големина : 1,5 во x 10 yd Количина : 1/Пакет Боја : Кралско сино и злато. Големина : 1,5 во x 10 г. Количина : 1/пакет. Секоја лента содржи жичен раб, кој им овозможува на лаковите да ја одржуваат својата форма цела сезона. Поставете на количка што го олеснува чувањето за подоцнежна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите