.

.

Хартија кадифен кадифел елита жичен раб лента, маслинка, 2,5in 10yd, по пакет

Хартија кадифен кадифел елита жичен раб лента, маслинка, 2,5in 10yd, по пакет

DEN 207.84
Износ

Jamејм хартија и пликовата лента е најдобриот начин за започнување на сите сезони! Совршено за вашите занаети и свечености поврзани со празниците, додајте го во цветен букет за денот на вашата мајка, па дури и користете ги на подароци за роденден и многу повеќе. Овие панделки ќе го стават завршниот допир на подароците за пријателите и семејството. Класичните дизајни на нашите панделки им овозможуваат на вашите подароци да се истакнат со неверојатни креации на лак, додека нивниот квалитетен материјал обезбедува вашите креации и дизајни да ја задржат својата форма. Боја : Маслиново зелена. Големина : 2,5in x 10yd. Количина : 1 ролна со лента по пакет. Најдобар дел за оваа лента е тоа што се тркала десно назад и доволно мал за да се чува каде било до понатамошно користење. Направете ги вашите подароци да се истакнат оваа година со оваа шарена лента.

R

Им се допаѓа и на купувачите