.

.

Викерман 2.5 ид Крем Тиква Лента

Викерман 2.5 ид Крем Тиква Лента

DEN 255.84
Износ

Викерман 2.5 " x 10 yd Крем Тиква Лента. Додадете ја Оваа Прекрасна Лента на кој било аранжман, празнично дрво или како стилски акцент на вашите проекти за завиткување подароци. Се одликува со жични рабови за лесно обликување. Викерман 2.5 " х 10 јд Крем Тиква лента.

R

Им се допаѓа и на купувачите