.

.

Сите Повод Антички Бел Полиестер Големи Лакови За Вртење На Бруто Зрно, 0,87

Сите Повод Антички Бел Полиестер Големи Лакови За Вртење На Бруто Зрно, 0,87

DEN 287.84
Износ

Џем Хартија И Плик Големите Лакови за Завртување На Бруто Зрно се одличен последен допир за додавање на вашите роденденски или празнични подароци. Не секој има време да врзе индивидуална лента во лакови, така што овие лакови за врзување се совршен додаток за завиткување подароци за секој што брза. Тие доаѓаат во живописни бои и во 2 различни должини за да можете да ги користите за различни големини на подароци. Изработени од полиестер, овие антички бели лакови за вратоврска имаат текстура. Не само што можете да ги користите за подароци, туку тие се разноврсни и можат да бидат поставени на забави за родендени, свадби или тушеви за бебиња. Можете дури и да ги додадете во вашите врски за коса за да ја дадете таа гламур. Бидете сигурни да земете пакет Хартија За ЏЕМ Големи Лакови За Вртење На Гросгреин За вашиот следен празник и роденденски подароци. Џем Хартија И Плик Боја : Антички Бели. Големина : 7/8 во. Количина : 100/Пакување. Дајте им на вашите пакети гламурозен изглед со овие Лакови. Веќе во форма на лак овие врски за извртување ви заштедуваат време за завиткување.

R

Им се допаѓа и на купувачите