.

.

Хартија Сите Повод Изгорени Сиена Портокалова Полиестер Привлечност Едно Лице Сатенска Лента, 18006

Хартија Сите Повод Изгорени Сиена Портокалова Полиестер Привлечност Едно Лице Сатенска Лента, 18006

DEN 2.33
Износ

Џем Хартија И Плик Привлечност Едно Лице Сатенската Лента е совршен акцент за подароци и цветни букети за различни специјални прилики. Од родендени до свадби, оваа сјајна лента создава прекрасни лакови и исто така е одлична за вклучување во украси за забави. Може да се користи ЗА самостојни проекти како стримери, празнична венец, бележник и свадбени центри. Оваа лента има мазна и мека завршница и доаѓа во различни големини и живописни бои кои сигурно ќе им дадат на вашите подароци дополнителен допир на елеганција. Секоја лента е обезбедена со калем што обезбедува лесно чистење и складирање. Оваа сатенска лента со едно лице е неопходна за да ја имате во вашиот занает и колекција за давање подароци. Џем Хартија И Плик Боја : Изгорена Сиена Портокалова. Големина : 6 во x 50yd. Количина : 1/Пакување. Текстурата на оваа сатенска лента е толку елегантна што сигурно ќе ги истакне вашите подароци. Оваа лента лесно се тркала веднаш нагоре и може да се чува насекаде до понатамошна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите