.

.

Лента за време на одмор, црвена постелнина со бели рабови на Ченил, 1,5 45 '

Лента за време на одмор, црвена постелнина со бели рабови на Ченил, 1,5 45 '

DEN 367.84
Износ

Redидарот за празници со црвена постелнина со бели рабови на Ченил е прекрасен и празничен додаток за завиткување на подароци што додава прекрасен допир што го прави секој подарок уште повозбудлив. Loversубителите на занаетчиството и ентузијастите за украсување ќе уживаат да ја користат оваа разноврсна лента за да создадат врвови на дрвја или лакови од венец, да се затрупаат околу новогодишните дрвја или венецот, или ветерот преку дисплеј за таблети за екстра-специјален допир. Оваа ролна на декоративна лента со црвена постелнина има забавни бели рабови на Chenille и мерки ширина од 1,5 инчи ширина од 45 стапки, совршени за сите ваши потреби за украсување. Бидете сигурни да ја проверите целата колекција за време на празникот за повеќе идеи за украсување, материјали за завиткување на подароци и идеи за подароци за да создадете крајна празничка вибрација. Како и да е, вие одлучувате да ја користите лентата за црвена постелнина со бели рабови, вашиот дом и подароците ќе изгледаат убаво оваа празнична сезона. Лента за време на одмор, црвена постелнина со бели рабови на Ченил, 1,5 "x 45 ' : црвена лента со ленти со бели рабови на Ченил. Дава празнична завршница на завиткани подароци. Додава посебен допир на вашето украсување или занаетчиство. Разновидната лента може да се обликува во лакови да украсуваат венци или подароци или да се користат како вртење на дрво. Вратете се околу едно дрво или на мантил или ветер преку дисплеј за таблети. Само за внатрешна употреба. Собрани димензии на производот : 1,5 "x 45 '.

R

Им се допаѓа и на купувачите