.

.

Reliant Ribbon Single Face Satin All Iim Iimition Polyester Polyester Polyester, 3600 0,37

Reliant Ribbon Single Face Satin All Iim Iimition Polyester Polyester Polyester, 3600 0,37

DEN 1.33
Износ

Reliant Ribbon Satin Enth Face Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување, нашите сјајни и свилени еднострани сатенски панделки се совршени за свадбени центри, превез, украсување на завиткување на подароци и тони повеќе, идеите се бесконечни. Нивната сјајна површина ги прави едноставно неодоливи. Неговата светла нијанса веднаш ќе се појави кај вашите приматели и ќе стави насмевки на нивните лица. Совршено е за секоја пригода, како и за други цели што ги прави корисни материјали за снабдување и шиење на занаетчиски производи. Исто така е идеално за облекување вазна, букет, тегла, корпа и многу повеќе. Најдобриот дел е овој Roll Rage Rack Rack и лесно се чува до понатамошна употреба. Доверлива боја на лента : Брегот на Слоновата Коска. Големина : 3/8in x 100yd. Количина : 1/пакет. Украсете ги сите ваши подароци, украси, проекти и повеќе со оваа сатенска лента. Тоа е мазна завршница и живописна боја се она што ја прават оваа лента толку привлечна.

R

Им се допаѓа и на купувачите