.

.

Зое деко црвен полипропилен лакови, 5 1,2

Зое деко црвен полипропилен лакови, 5 1,2

DEN 0.33
Износ

Зои Деко Подароците лакови се прекрасен топер за обвивка за подароци на кој било подарок за прилики, како што се Божиќ, родендени, Денот на вineубените, годишнините и многу повеќе. Прекрасен Satity Sheen за фантастична презентација. Добијте вредност бидејќи овие лакови се водоотпорни и еднократно. Лесни упатства за склопување : Откријте го лакот. Со едната рака, држете ги жиците со показалец и палецот веднаш под обезбедувањето престој. Користете ја другата страна за да ги повлечете двете жици. Лакот ќе започне да се формира додека се повлекувате. Врзете или лента со жиците кога ќе завршат. Исечете ги жиците ако сакате. Не исечете ги жиците ако планирате повторно да го користите лакот Зое деко, црвени лакови. 18 импресивни јамки. Заврши сатенски сјај. Водоотпорен и еднократно. Лесен за склопување. Прославна црвена боја за надавање или украсување. 5-инчни лакови со 18 меки јамки прават привлечен подарок за да ги разубават сите. Удобен 10-пакет идеален за подароци со средна до голема големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите