.

.

Ломубуе Ролна Мрежа Завиткајте Ги Дворните Редови Нераскинливи Бледнее ОТПОРНИ НА Солзи САМИ Конкавна Површина Цвет Букет Мрежа Лента За Дома

Ломубуе Ролна Мрежа Завиткајте Ги Дворните Редови Нераскинливи Бледнее ОТПОРНИ НА Солзи САМИ Конкавна Површина Цвет Букет Мрежа

DEN 2.33
Износ

Опис : Нераскинлива, неизбледена и отпорна на кинење, оваа мрежеста обвивка има долга услуга life.It е деликатна и пенлива обвивка од мрежа што служи како додаток за чевли и облека или букет бенд.Оваа мрежеста обвивка е изградена од пластичен материјал.Ширината е околу 12 см, а должината на секој двор е околу 0,91 м.Оваа мрежеста обвивка е погодна за домашна и продавница за шиење.Име на ставка : Мрежен Материјал : Пластика Карактеристики : 24 Редови, Отпорни На Кинење, Конкавни Површини Детали За Големината : Ширина : 12см/4.72" (Прибл.) Должина на Секој Двор : 91см/35.83 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Мрежеста Обвивка(Не Се Вклучени Кристали) Нераскинлива, не избледена и отпорна на кинење, оваа мрежеста обвивка има долг работен век. Тоа е деликатна и пенлива обвивка од мрежа која служи како додаток за чевли и облека или букет бенд. Оваа мрежеста обвивка е изградена од пластичен материјал. Ширината е околу 12 см, а должината на секој двор е околу 0,91 м. Оваа мрежеста обвивка е погодна за домашна и продавница за шиење.

R

Им се допаѓа и на купувачите