.

.

Јама лента 1,5 црна мега лента со црна граница, секоја од нив

Јама лента 1,5 црна мега лента со црна граница, секоја од нив

DEN 2.00
Износ

Јама лента 0,875 "Мега rbn gg црна јама лента 0,875" Мега rbn gg црна. Секој пакет доаѓа со црна лента со детали бод во должина 25 јарди и ширина од 7/8 инчи. Овие панделки можат да бидат совршени за додавање на тој посебен завршен допир за да обезбедат уникатен изглед на вашите подароци, декорации и занаетчиски проекти!.

R

Им се допаѓа и на купувачите