.

.

Декоративна Мрежеста Лента САМОСТОЈНА Празнична Атмосфера Украсна Лента Подарок Подарок Појас За Пакување Бо Ч

Декоративна Мрежеста Лента САМОСТОЈНА Празнична Атмосфера Украсна Лента Подарок Подарок Појас За Пакување Бо Ч

DEN 1.67
Износ

Ова е самостојна дијамантска слика, а не завршен цртеж, треба да го направите тоа сами.15 см Декоративна Мрежеста Лента САМОСТОЈНА Празнична Атмосфера Украсна Лента Подарок Кутија За Подароци Појас за Пакувањепроизвод продажна точка : + Маријали●поли декоративна мрежа изработена од полипропилен и метална фолија, пластичната мрежа е флексибилна, лесна, издржлива и еднократно.Пакетот вклучува : 1 ролна мрежа за пакување. Мрежестиот појас има чисти рабови и добро ја држи својата форма без да се грижите за какви било лабави нишки од решетката што висат на вашата работа. Сите димензии се мерат рачно, затоа ве молиме дозволете разлика од 1-2 см. Поради разликите во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата. Ова е самостојна дијамантска слика, а не завршен цртеж, треба да го направите тоа сами. ①Гаранција ако имате какви било прашања, слободно контактирајте, ако имате проблеми со квалитетот или стоката не ги исполнува очекувањата, ве молиме вратете се за враќање информации за производот : Спецификацијаматеријал : Полипропилен И Метална Ширина на Фолија : 15смнет должина на ролна : околу 22 метрипол декоративна мрежеста лента со чисти рабови и цврста боја е совршена за правење венци, лакови, замавнувања, венци, корпи за подароци, Занаетчиски Проекти за домашен декор, украси за новогодишна елкабелешки : 1.● Бои и мрежеста ролна, убава цврста боја со метална фолија, совршена за правење венци, лакови, замавнувања, венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти за декорација на домот, божиќни украси, големина На поли деко ширината на решетката е 15 см, должината на мрежестата ролна е околу 22 метри (25 јарди) овие Деко поли мрежести ролни широки 15 см се совршени за различни проекти за украсување свињи, Венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти за украсување на домот, новогодишни украси.Пакетот вклучува : 1 ролна мрежа За пакување 15 см Декоративна Мрежна ЛЕНТА САМОСТОЈНА Празнична Атмосфера Украсна Лента Подарок Кутија За Подароци Појас за пакувањепроизвод точка на продажба : ● Маријали●поли декоративна мрежа изработена од полипропилен и метална фолија, пластичната мрежа е флексибилна, лесна, издржлива и еднократно.ако имате какви било прашања, слободно контактирајте, ако имате какви било проблеми со квалитетот или стоката не ги исполнува Очекувањата, ве Молиме вратете се на поврат информации за производот : спецификацијаматеријал : полипропилен и метална ширина на фолија : 15смнет Должина на Ролна : околу 22 метри поли украсна Мрежеста лента со чисти рабови и цврста боја совршен е за Правење Венци, лакови, замавнувања, венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти за домашен декор, украси за новогодишна елкабелешки : 1.● Бои и мрежеста ролна, убава цврста боја со метална фолија, совршена за правење венци, лакови, замавнувања, венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти за декорација на домот, божиќни украси, големина На поли деко ширината на решетката е 15 см, должината на мрежестата ролна е околу 22 метри (25 јарди) овие Деко поли мрежести ролни широки 15 см се совршени за различни проекти за украсување свињи, венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти за украсување на домот, новогодишни украси.

R

Им се допаѓа и на купувачите