.

.

во. Дворови Со Сатенска Лента Со Едно Лице-Цинабар

во. Дворови Со Сатенска Лента Со Едно Лице-Цинабар

DEN 3.00
Износ

Ова е сатен со едно лице.Ова може да се пере.Димензии : 5/8.Боја : Цинабар.100 јарди.Додавање стил и вредност.Прави одлична идеја за подарок.- SKU : ZX9 PRB1424 63 во. Едно Лице Сатенска Лента 100 Јарди-Цинабар.

R

Им се допаѓа и на купувачите