.

.

Хартија Божиќ Мулти-Боја Полиестер Провери Сјајот Лента, 60 ' 1.5

Хартија Божиќ Мулти-Боја Полиестер Провери Сјајот Лента, 60 ' 1.5

DEN 255.84
Износ

Џем Хартија И Плик Божиќната Карирана Лента е најдобриот топпер за вашите празнични подароци и празничен акцент на украсите низ вашиот дом. Оваа лента создава лакови кои ќе ја задржат својата форма на сите ваши креации. Одлични се за завиткување околу подароци, празнични центри за трпеза, зимска венец, венци, а особено за врзување на Елката! Со своите живописни бои, оваа лента сигурно ќе ги истакне вашите подароци и ќе го надгради изгледот на вашиот дом и сезонските украси. Секоја лента е обезбедена со калем што обезбедува лесно чистење и складирање. Џем Хартија И Плик Боја : Портокалова. Големина : 1,5 во х 20ид. Количина : 1/Пакување. Украсете ги вашите подароци со оваа прекрасна елегантна лента. Оваа лента лесно се тркала веднаш назад и може да се чува насекаде до понатамошна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите