.

.

Уникатни Индустрии Роденден Бела Пластична Лента, 18000 0,25

Уникатни Индустрии Роденден Бела Пластична Лента, 18000 0,25

DEN 0.67
Износ

Уникатни Индустрии Земете ги вашите балони и подароци сите поставени со нашата класична бела Лента за Виткање. Со должина од 500 јарди на ролната, оваа калем лента за виткање може да се грижи за сите ваши партиски проекти. Исечете ленти за врзување балони или создадете прекрасен букет со балони. Прицврстете ги должините на лентата за виткање околу завитканите подароци или соберете нишки заедно во голем лак. Или, поминете го работ на ножиците долж научено парче лента за да ја виткате во совршена спирала. Ќе најдете безброј начини да ја вклучите оваа ролна лента со бел балон во вашата следна роденденска забава или друга прослава. Купувајте ги нашите други резерви на белата партија за да го завршите вашиот план за забава. Уникатни Индустрии Бела Лента За Виткање : Лентата Со Бел Балон е со димензии 500 јарди . Одлично за врзување балони, завиткување подароци или стегање чанти за корист . Лента може да биде завиткана со користење на работ на ножици . Координирајте се со повеќе резерви на белата партија.

R

Им се допаѓа и на купувачите