.

.

Паперманија Некогаш По Свадбата Лизгачи На Лента Со Тока, 25pk

Паперманија Некогаш По Свадбата Лизгачи На Лента Со Тока, 25pk

DEN 3.00
Износ

Одлично за персонализирање на сите ваши свадбени стационарни и декоративни потреби! Паперманија Некогаш По Свадбата Лизгачи На Ленти Со Тока, 25 пк : овој пакет од 4" х 3-1/2 " содржи 25 лизгачи со кружни ленти. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите