.

.

Црвена и бела карирана Божиќна лента, 3,5 35 '

Црвена и бела карирана Божиќна лента, 3,5 35 '

DEN 188.48
Износ

Црвената и бела карирана лента за време на празник е прекрасен и празничен додаток за завиткување на подароци што додава прекрасен допир што го прави секој подарок уште повозбудлив. Loversубителите на занаетчиството и ентузијастите за украсување ќе уживаат да ја користат оваа разноврсна лента за да создадат врвови на дрвја или лакови од венец, да се затрупаат околу новогодишните дрвја или венецот, или ветерот преку дисплеј за таблети за екстра-специјален допир. Оваа ролна декоративна лента има завршени црвени рабови и сезонска црвена и бела карирана шема за посебен допир. Лентата мери 3,5 инчи ширина долга 35 стапки, совршени за сите ваши потреби за украсување. Бидете сигурни да ја проверите целата колекција за време на празникот за повеќе идеи за украсување, материјали за завиткување на подароци и идеи за подароци за да создадете крајна празничка вибрација. Како и да е, вие одлучувате да го користите црвено -карираниот лента за време на празниците, вашиот дом и подароците ќе изгледаат убаво оваа празнична сезона. Црвена и бела карирана Божиќна лента, 3,5 "x 35 ', до време на одмор. Совршено за украсување на вашето дрво, подароци или мантија. Дава празнична завршница на завиткани подароци. Само за затворено употреба. Додава посебен допир на вашето украсување или занаетчиство. Мерки со лента 3,5 "x 35 '. Разновидната лента може да се обликува во лакови за украсување на венци или подароци или да се користи како вртење на дрво. Модел # IG173432-C. Црвена и бела карирана лента со готови црвени рабови. Одлично за дом или канцеларија. Вратете околу дрво или на мантија или ветер преку дисплеј за таблети.

R

Им се допаѓа и на купувачите