.

.

Џем со двојно соочен сатен лента, широки дворови, сина сина, продадена индивидуално

Џем со двојно соочен сатен лента, широки дворови, сина сина, продадена индивидуално

DEN 3.33
Износ

Sanем хартија® сатенска лента обезбедува разноврсност и стил за сите потреби и прилики. Од изработка и белешка до украсување и надавање, оваа сина сатенска лента со затегнување совршено ја истакнува вашата креативност. Како и да е, вие одлучувате да користите, нашата двојна соочена сатенска лента дава висококвалитетен изглед што е загарантирано да импресионира. Достапно во асортиман на живописни бои, наоѓањето на совршена лента е поедноставно од кога било. Оваа сина сатенска лента со затегнување мери 3/8 "x 25 јарди, се продава во една ролна од 25 јарди и има мазна завршница. Големина : .375in x 25yd Боја : Тел сина количина : 1 (продадена индивидуално) Боја : Тел Blue. Size : 0.375 inch x 25 yards. Quantity : Roll Sold Individually. Our ribbon is made from the highest quality double-faced satin, which features a slightly shiny, yet smooth finish. Ribbons are perfect for gift wrapping, clothes, decorating, Или врзување околу гурмански шишиња и корпи за подароци.

R

Им се допаѓа и на купувачите