.

.

Вители На Црвена Жична Х-Мас Занаетчиска Лента

Вители На Црвена Жична Х-Мас Занаетчиска Лента

DEN 223.84
Износ

Празнични карактеристики на лента вители на црвена боја совршени За божиќно украсување или акцентирање на подароци Зашиената жичана лента ви овозможува да ги свиткате и обликувате вашите креации за лесно украсување Димензии на секоја калем : 2,5" Широк х 10 јарди Во Должина Материјал(и) : најлон/Жичени Вртежи Од Црвена Жична Занаетчиска Лента Х-мас.

R

Им се допаѓа и на купувачите