.

.

Subrte Strusch 2-парчен тросед, лизгач на лепенка, шема за мебел за мебел за мебел (темно сина боја, lovesубов)

Subrte Strusch 2-парчен тросед, лизгач на лепенка, шема за мебел за мебел за мебел (темно сина боја, lovesубов)

DEN 639.84
Износ

Додадете боја и текстура во вашата соба со Subrtex Strighty 2-парчен тросед со софа. Оваа обвивка за софа Subrtex со геометриска шема на крпеница и дизајн на quакард се достапни со разни бои, овозможувајќи му да се меша добро со која било поставка на просторијата. Ткаенината е мека за допир и високите контури на еластичност до формата на вашиот мебел. Дизајнот на 2 -тина дело ќе помогне да се задржи вашиот лизгач на место без постојана борба за лизгање и затегнување. Тоа е одличен избор за покривање на мебел за трансформација на вашите домови. Клучни карактеристики : [Трендовски покритие] Преобразете го вашиот стар тросед во елегантен, направете го да изгледа сосема ново и дајте му на вашата дневна соба свеж изглед. Со класични модели на џакард и геометриски дизајни за крпеница, додава елеганција на вашиот украсен дом!. [Заштитете го вашиот мебел] Мека и удобна софа покривка може да го спречи вашиот софа од случајни излевања, гребнатини за миленичиња, дневни дамки и солзи. [Мека и издржлива ткаенина] направена од 85% полиестер и 15% дебела ткаенина од џакард, го прави лизгачот на софата потрајни. Користете уникатна технологија за боење за да ја задржите бојата непроменета по повторено миење . [Совршено вклопување] Патентирана конструкција со 2 парчиња и карактеристики вградени еластични агли кои ќе дадат полу-обичај вода. Без белило. Различни бои треба да се мијат одделно. Применлива големина : (приближно) фотелја/1-седиште : ширина 32-47 инчи (80-120см); Loveseat/2-седиште : широк 57-70 инчи (145-180см);. Софа/3-седиште : 72-92 инчи широк (185-235см);. Спецификација на производот : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!. Тип : Софа лизгач; Карактеристики : затегната, декорација на софа, заштитник на софа ;. Материјал : материјал што може да се истегне - истегнување што брзо се опоравува!. Дизајн : Геометриска шема на крпеница и дизајн на quакард за подобрување на вашиот декор за домови. Забелешка : Поради различните резолуции на лесен и различен компјутерски екран, бојата прикажана на екранот може да биде малку различна од вистинската.

R

Им се допаѓа и на купувачите