.

.

Сигурно вклопете крајна Strech Suede 3-Cusion Sofa T-Cushion Slipcover

Сигурно вклопете крајна Strech Suede 3-Cusion Sofa T-Cushion Slipcover

DEN 2.67
Износ

Сигурно вклопување Ultimate Strech Suede 3-Cusion Sofa T-Cushion Slipcovercreate На обичниот тапациран изглед што го чекавте во елегантен, мазен велур. Оваа колекција создава изглед на обичај тапацир за многу помалку со своите индивидуални капаци на перничињата. Одликувајќи се со безбедно и точно вклопување, вклучувајќи прилагодливи врски на задните врски на патентите со патентите и еластичното работење на предните и задните агли со прилагодливи сврзувачки елементи кои се прикачуваат околу и зад нозете на мебелот. Сите шевови и капаци на перници, исто така, имаат детали за зашиени со високи врски, создадете сопствен тапациран изглед што го чекавте во елегантен, мазен велур. Оваа колекција создава изглед на обичај тапацир за многу помалку со своите индивидуални капаци на перничињата. Одликувајќи се со безбедно и точно вклопување, вклучувајќи прилагодливи врски на задните врски на патентите со патентите и еластичното работење на предните и задните агли со прилагодливи сврзувачки елементи кои се прикачуваат околу и зад нозете на мебелот. Сите шевови и капаци на перница, исто така, имаат детали за зашиени со високи врски. Ткаенина : полиестер, спандекс. Стил : Форма фитинг, Т-перница. Модел : Цврст. Нега на ткаенини : Машинско миење. Боја : црвена.

R

Им се допаѓа и на купувачите