.

.

Квалитетен полиестер микрофибер ватиран мебел за заштита на мебел, софа или lovesубов

Квалитетен полиестер микрофибер ватиран мебел за заштита на мебел, софа или lovesубов

DEN 399.84
Износ

Чувајте го вашиот мебел чист со нашиот ватиран заштитник за мебел од 100 проценти микрофибер. Отпорен на почвата да се заштити од излевање, миленичиња и каква било можна хаос! Достапно за стол, lovesубов или софа. Квалитетен полиестер микрофибер ватиран заштитник на мебел/стол за покривање, троседот или lovesубовта : кутија зашиена за да се минимизира менувањето. Меко и удобно на допир. Отпорен на почвата. Подолго над назад. Лесно инсталирање : Вклучено и исклучено во блиц. Машинска миење за лесна нега. 6 различни опции во боја. Ткаенина : 100 проценти полиестер микрофибер. Пополнете : 100 проценти полиестерски влакна. Бои на располагање : Бургундија, мудрец, чоколадо, таупе, морнарица, тен. Чаир : 65 "x 75" : одговара на повеќето столчиња до 38 "долги. Loveseat : 88" x 75 "одговара на повеќето lovesубовни до 70". Софа-намерна ширина 110 "Висина 75" одговара на повеќето софи до 92 ", вклучувајќи оружје.

R

Им се допаѓа и на купувачите