.

.

Иновативни решенија за текстил, заштитени со мебел за мебел за софа, чоколадо

Иновативни решенија за текстил, заштитени со мебел за мебел за софа, чоколадо

DEN 719.84
Износ

Заштитник на мебел за мебел за софи, брз и лесен за ажурирање на мебелот со блиц. Ripple кадифот е мека и подигната шема на пуфта. Еластичните покриени ленти обезбедуваат престојување на капакот. Доаѓа со грбни јазичиња со џебови за да додадете тестенини од пена за понатамошно обезбедување на предмети. Лесно е да се вметнат тестенини од пена во задната страна на заштитник. Затегнете ги јазичињата со тестенини од пена на страната и перничињата на седиштата. Софа Сликиот мери 110 "широка (рака до рака) со длабочина (предна до назад) 75,5". Ширина на седиштето 68 "Лево надесно. Длабочина на седиштето 24" напред кон назад. Бојата најдобро се опишува како среден сино тон.

R

Им се допаѓа и на купувачите