.

.

Серта памучна патка со опуштено мебел за мебел, BO перница и Т-перница, софа лизгач, slipcover slipcover, столче за столче, правоаголен или тркалезен отомански лизгач

Серта памучна патка со опуштено мебел за мебел, BO перница и Т-перница, софа лизгач, slipcover slipcover, столче за столче,

DEN 3.33
Износ

Серта знае дека како расположена декоратор, сакате повеќе опции во лизгачките мебел. Нашите Опуштени се Сета се вклопуваат 100% капаци за мебел од памучна пакет, ви овозможуваат да ја заштитите вашата инвестиција, да го продолжите животот на вашиот мебел и да го ажурирате вашиот домашен декор-сè без да го пробиете буџетот. Овие лизгачи се дизајнирани да лежат уредно над вашиот мебел, изгледајќи како секое парче да биде направено по обичај. Тие се лесни за склопување колку што се лесни на очите. Додадовме етикетирани јазичиња за да одговориме со соодветно поставување и вклопување. Бидејќи тие се достапни во низа големини и бои, сигурно ќе го пронајдете совршен натпревар за вашиот дом. Заштитете го вашиот мебел од непланирани излевања, миленичиња и ажурирајте го вашиот тековен декор со овие класично стилизирани лизгачи. Класична 100% памучна патка крпа, стилизирана со прилагодливи предни и задни врски, ви дава опуштен обичен изглед кој ве поканува да дневно и да се развивате во мирна околина. Ние ја сакаме оваа 100% крпа од памучна патка. Лесно за перење, можете да се потпрете на тоа да трае и обезбедува дишење. Дизајниран да одговара на софи со перничиња во кутијата, lovesубовни перничиња, кутии за перничиња, софи за т-перниче, teубовни тестови, столици за Т-кушија и правоаголни Османлии, можностите се бесконечни со мешање, совпаѓање и ажурирање на вашиот дом. Ние ја поедноставивме работата да ги ставиме на вашиот мебел со додавање на задните и предните ознаки за да ве водиме во сместување. SERTA обезбедува дополнителна помош со наставно видео за да одговори на сите дополнителни прашања што може да ги имате. Не само удобно. Серта удобна. • Бои природни, каки, ​​индиго сина, чоколадо кафеава, пергамент, карирана таупе/аква • 100% ткаенина од памучна патка ткаенина. • Отстранливи ознаки на задниот и предниот дел додадени за да се обезбеди лесно поставување. • Ажурира и го модернизира декор. • штити од истури, дамки, миленичиња. • Бои : природно, каки, ​​индиго сино, чоколадо кафеава, пергамент, карирана таупе/аква. • Машинска миење за лесна нега. • Големини : 1-pc кутија перница софа 88 "x 40" x 38 ", 1-pc кутија Pushion loveseat 64" x 40 "x 38", 1-pc кутија за перница 42 "x 40" x 38 ", 1- PC T-Cushion Sofa 88 "x 40" x 38 ", 1-pc t-cushion софа 64" x 40 "x 38", 1-pc t-cushion стол 42 "x 40" x 38 ", правоаголен отоман ?? ???.

R

Им се допаѓа и на купувачите