.

.

Лиценциран ламиниране за водоотпорен мебел за мебел, loveубовно седиште, etsујорк авиони

Лиценциран ламиниране за водоотпорен мебел за мебел, loveубовно седиште, etsујорк авиони

DEN 3.00
Износ

Детално со омилените бои и лого на тимот на НФЛ, овие се шарени, корисни начини да го одржите тимскиот дух жив во вашиот дом. Еластичната лента обезбедува безбедно вклопување околу вашиот мебел. НФЛ лиценциран TPU ламиниране водоотпорен мебел заштитник, loveубовно седиште, etsујорк авиони : Ламиниране во водоотпорен грб спречува какви било протекувања или истури да го допираат вашиот мебел. Нема потреба да се грижите за боење или истурање на вашиот мебел на денот на играта. Овој заштитник за мебел со лиценциран НФЛ служи за двојна цел, го одржува вашиот мебел да изгледа како нов додека го поддржува вашиот омилен фудбалски тим во НФЛ. 100 проценти микрофибер фронт/TPU ламинирана поддршка. Лесно и удобно, ова може да се прикаже во текот на целата година во вашата пештера на човекот или просторијата за семејни игри или дури и да се чува и да се користи во вашиот главен простор за живеење за фудбалски забави во понеделник вечер.

R

Им се допаѓа и на купувачите