.

.

Slipcover headboard, повеќе големини и бои

Slipcover headboard, повеќе големини и бои

DEN 2.33
Износ

Оваа глава има уникатна силуета и мека памучна тапацир, што го прави совршен баланс помеѓу модата и удобноста. Деликатно рачно изработени во прицврстување на кадифен пена, оваа глава го краде центарот на вниманието во вашата соба. Slipcover headboard, повеќе големини и бои : мека памучна тапацир, детали за лизгање. Прицврстува на која било стандардна рамка за кревет. Произведено во Илиноис. Само чисто место. Потребно е лесно собрание. Димензии на близнаци : 4 "L x 41" W x 51 "H. Целосни димензии : 4" L x 56 "W x 51" H. Димензии на кралицата : 4 "L x 62" W x 51 "H. King Dimensions : 4" L x 78 "W x 51" H. Димензии на Калифорнија Кинг : 4 "l x 74" w x 51 "ч.

R

Им се допаѓа и на купувачите