.

.

Fifi in. W 75in. L Реверзибилна водоотпорна микрофибер софа покривка во сива боја

Fifi in. W 75in. L Реверзибилна водоотпорна микрофибер софа покривка во сива боја

DEN 1023.84
Износ

Реверзибилен дизајн : 2 изглед во 38 лесно да се инсталирамахин, заштитете ги вашите омилени парчиња мебел од истури, миленичиња коса и валкани шепи со реверзибилна велур до заштитник за мебел за софа со микрофибер. Сега не мора да избирате помеѓу удобност, стил и функција. Одликувајќи се со една преголема централна панел. Покривот за мебел е лесен за инсталирање и веднаш ќе додаде декоративен слој на вашиот мебел. Ватичната страна на велур со ватирана фаукс обезбедува богато, луксузно чувство и страната на микрофибер обезбедува меко, но издржливо, чувство. Посебните капаци на рака се отстранливи за лесно чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите