.

.

Озеф Фланел Реверзибилен водоотпорен стол покритие во црно-сива боја

Озеф Фланел Реверзибилен водоотпорен стол покритие во црно-сива боја

DEN 2.33
Износ

Оваа реверзибилна, водоотпорна покривка на мебел е машинска миење и лесна за лизгање и исклучување, овозможувајќи ви да ја исчистите косата за домашни миленици и да се истураат со леснотија. Реверзибилен дизајн : 2 изгледа во 1. Пополнете : 100 проценти полиестер. Машина за перење. Мерки : 65х70,5 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите