.

.

Заштитник на мебел за тројна заштита

Заштитник на мебел за тројна заштита

DEN 0.33
Износ

Удобноста е важна, но заштитата е најважна. Покривот за тројно заштита на Fit Fit ја обезбедува потребната заштита без да ја жртвувате причината зошто на прво место го купивте вашиот мебел. Лесно за инсталирање и отстранување, оваа прекрасна кадифен кадифена ткаенина со шетач на ватенка со дијаманти, обезбедува пријатно место за да започне две или четири стапки, додека нуди тројна заштита со технологијата Du Pont®. Du Pont® Durashield ™ Водоотпорна заштита Дискретно го заштитува вашиот мебел од излевање и несреќи. Извалкани области брзо се исушат со Du Pont® Comfortdry ™ Влага влага за лицето на грбот 52 ''; Длабочина на седиштето 35 ''; Ширина на седиштето 52 ''; Длабочина на потпирачот за потпирачи 25,5 ''; Должина на потпирачот за потпирачи 23,5 ''; Висина на џеб 7,5 ' - 100% полиестер - машина за миење на машината за миење садови за мебел за мебел Loveубов Dupont® Durashield ™ Водоотпорна заштита, Dupont® Comfortdry ™ Влажност за влага, лице Dupont® Kwikwik ™ Fiber Fiber, не -лизгачки силиконски шепа за печатење PAW PRINT COMPRIENT, 50 " Капка, прегледи на дијамантски ватенка и богата ткаенина на кадифен куп. 100% полиестер. Увезен, Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите