.

.

Сигурно фит fau крзно ватирано slipcover slipcover

Сигурно фит fau крзно ватирано slipcover slipcover

DEN 1.67
Износ

Сигурно фит faux крзно фрли ватиран slубови на slубови со Armthe Sure Fit Faux Fur Furs е ватиран, топло и пријатно плус машина што се пее. Ова фрлање со крзно доаѓа во повеќе бои.100-процентно полиестеримпортиран мебел за крзно од крзно и пријатно мебел за мебел, покривање на мебел, за миење садови : Димензии : Ткаенина : Полиестерсл : Едно парче, мебел заштитенпат : Цврст, Цврст, ПРИНЕТФАБРИК КАРИ SUR2760 има топло и пријатно. Ватенка од мебел за крзно од крзно. Машина за перење. Тип на лизгање : Loveseateat. Печатење : цврсто. Грижа на производот : Машински пеење. Димензии Севкупна висина - од горе до дно : 50 ''. Севкупна ширина - од страна на страна : 52 ''. Севкупна длабочина - напред кон назад : 35 ''. Севкупна тежина на производот : 1 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите