.

.

Лиценциран заштитник за мебел, лежер, Каролина Пантерс

Лиценциран заштитник за мебел, лежер, Каролина Пантерс

DEN 2.00
Износ

Детално со омилените бои и лого на тимот на НФЛ, овие се шарени, корисни начини да го одржите тимот дух жив во вашиот дом. Еластична лента обезбедува безбедно вклопување околу вашиот мебел. NFL лиценциран заштитник за мебел, лежер, Каролина Пантерс : Го одржува вашиот мебел да изгледа како нов додека го поддржува вашиот омилен фудбалски тим во НФЛ. Лесно и удобно, може да се прикаже во текот на целата година. Дури и штити од миленичиња коса и хаос. 100 проценти микрофибер.

R

Им се допаѓа и на купувачите