.

.

Уникатни поволни цени водоотпорни бар -столче за кратки задни столчиња Бургундија

Уникатни поволни цени водоотпорни бар -столче за кратки задни столчиња Бургундија

DEN 2.67
Износ

Уникатните договори за водоотпорни бар -столчиња од бар изработени од вештачка пи -кожа може да спречат нечистотија и да ви помогнат да го скриете стариот стол, оставете го стариот стол да изгледа како ново. Модниот цврст дизајн ќе донесе нов и луксузен изглед на вашиот дом. Овие функционални капаци на столчиња од бар може да ви заштедат пари со продолжување на животот на вашиот стол. Единствени поволни цени за водоотпорни бар -столчиња за паб -кратки задни столчиња. Со совршен истегнување и висока еластична лента, тие капаци на столици се лесни за инсталирање и погодни за нај кратки столици. Совршен за хотел, домашен бар -шалтер, бар, кафе, прослава, семејна трпезарија, итн. Машината што се пее. Ве молиме, измијте во ладна вода, не бели или железо. Проверка на потекло : Увоз на фабрики Содржина : 100% ПУ -кожа уникатни поговори за водоотпорни капаци на столче за кратки столчиња Бургундија 2 парчиња пакет Вклучен : 2 парчиња столчиња за столчиња (не е вклучен стол.) . Материјал : Вештачка пува од ПУ. Погоден од големината на столот : Висина на грбот : 12-15инч (30-38 см); Ширина на грбот : 14-17инч (35-43 см); Должина на седиштето : 14-17инч (35-43 см); Ширина на седиштето : 14-17инч (35-43 см); Дебелина на седиштето : 1,5-4инч (4-10см) . водоотпорен и доказ за масло . мека, удобна и еластичност, лесен за инсталирање и полетување . Висока еластична вклопување за да го заштити столот од излевање и совршено кинење . земја од потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% кожена пумпа.

R

Им се допаѓа и на купувачите