.

.

Серта Опуштено вклопува во мазен мебел за мебел, столче од 1 парчиња Т перница

Серта Опуштено вклопува во мазен мебел за мебел, столче од 1 парчиња Т перница

DEN 0.33
Износ

Со опуштената покривка на мебелот за мебел од Serta, можете лесно и достапно да го ажурирате изгледот на вашиот мебел. Направено од 100 проценти полиестер, микросудевиот материјал е мек на допир што обезбедува слој на заштита за вашиот мебел. Овие капаци доаѓаат со прилагодливи врски што го прават ова прилагодливо и се брзи и лесни за поставување. Тие се машини за перење и лесни за одржување. Достапно во низа големини и бои, сигурно ќе го пронајдете вистинското парче за вашиот дом. Серта Опуштено вклопување во мазен мебел за мебел за мебел, столче од 1 парчиња Т перница : Мекиот микросуед му дава на богатиот изглед и чувство на велур со лесна грижа за полиестер. Класичен опуштен стил на вклопување. Прилагодливи врски за подобро вклопување. Машина за перење. Достапно во разни бои. Достапно во големини : Софа : Сите големини на софата одговараат на софи 74 "до 96", мерка од надворешната страна на софата; Одговара на ширина на седиштата до 72 "мерење помеѓу рацете; одговара на рацете со мерење до 12" ширина софа со 1 парчиња тросед. Перница со 1 парчиња тросед. Loveseat : Сите големини на lovesубовта се вклопуваат во Loveseats 58 "до 73" широки, мерат од надворешната страна на рацете; Одговара на ширина на седиштето до 50 "мерење помеѓу рацете; одговара на рацете со мерење до 12" ширина од 1 парчиња. 1-парчиња lovesубов со перница. Чаир : Сите големини на столици се вклопуваат во ширина на седиштата 32 "до 43" широко мерење од надворешната страна на рацете; Се вклопува во седиштата со мерење до 24 "мерење помеѓу рацете; се вклопува со оружје со мерење до 12" ширина од 1 парчиња стол Т перница. Парсон/столче за јадење : одговара на повеќето столици, тапацирани или не; се вклопува во ширина на седиштето до 20 ", назад височини до 40" од подот и длабочините на седиштата од 20 "; лесно се лизга над повеќето столчиња за јадење и столчиња Парсонс 1 парчиња стол за јадење/столче Парсонс Кратко здолниште. 1-парчен стол за јадење/стол/столче/столче за јадење Парсонс стол долго здолниште.

R

Им се допаѓа и на купувачите