.

.

Subrte 1-парчен реверзибилен тросед на троседот ватиран лизгач

Subrte 1-парчен реверзибилен тросед на троседот ватиран лизгач

DEN 500.00
Износ

Нашиот реверзибилен софа -ливче го штити вашиот мебел и веднаш ја ажурира вашата тросед со свеж, нов изглед пријатен за окото и вметнувајќи во повеќе украси за дома. Одличен избор на мебел за софа покрива избор за домови со деца и миленичиња. Тоа помага да се заштити вашиот мебел од секојдневно абење и солза, истури и дамки. Софата на софата комбинира класичен изглед со целата мекост на ткаенина со лесна нега за да создаде уникатен спој на удобност и практичност. Заштедете ги парите со проширување на животот на вашиот мебел за софа. Препорачливо и за мебел од кожа и за крпа. Subrtex Реверзибилен тросед со ливчиња што не се лизгаат на капакот на каучот : Супер издржлива ватирана ткаенина : Направено со надградена 100% микрофибер ткаенина со шиење со висока густина, нашата покривка на софата е мека, удобна и пријателска за кожата. Исполнет со природен памук, тоа е со добра апсорпција на дишење и влага, не е лесно да се брчки. Совршено вклопување : Ние ги нудиме нашите софа со големина на софа во повеќето големини за совршено вклопување. Со тесни рабови и агли, засилено шиење, производот е издржлив, има јасна и едноставна форма. Дизајн на без лизгање : Со дизајн на еластични ленти што не се лизгаат, нашиот лизгач не е лесен за лизгање или неутрализирање, обезбедувајќи сеопфатна покриеност и заштита за софата. Дизајн на џеб : Овој заштитник на софа е опремен со 3 преносни џебови од обете страни. Додека лежите на софата и уживате во мрзлив и удобен одмор, можете да ги чувате вашиот мобилен телефон, книги, далечински управувач и други мали предмети во страничните џебови. Применлива големина : стол (23 "ширина на седиштето). Чаир и половина (48" ширина на седиштето). Loveseat (54 "ширина на седиштето). Мал тросед (ширина на седиштето на 62"). Софа (70 "ширина на седиштето). Преголема софа (ширина на седиштето на 78"). Проверете за мерење на упатството на слики за повеќе детали. Ве молиме измерете пред да нарачате. Упатство : Опција за боја : Каки, црна, морнарица, сина, вино, сива, светло сива, чоколада, песок. Чиста и грижа : Не бели и железо. Редовно суво чистење, закачете се да се исушите на ладно место. Машината што се мие, мие на температура околу 30 степени Целзиусови, се препорачуваат благи детергенти за перење. Наместо да го отстраните и измиете целиот капак на софата, препорачуваме само да го исчистите валканото место ако се обоите. Инсталација : Нашиот лизгач е лесен за инсталирање со наставни ознаки, беспрекорно ве води низ процесот на инсталација. Мерки на претпазливост : Бојата прикажана на екранот може да биде малку поразлична од вистинската заради различна резолуција на екранот на светлината и компјутер. Покрај тоа, нашите лизгалки не се водоотпорни. Вклучен пакет : 1 x софа покривка.

R

Им се допаѓа и на купувачите