.

.

Сенкации за истегнување 1-парчиња Strighter Newport Sofa Slipcover, Sage

Сенкации за истегнување 1-парчиња Strighter Newport Sofa Slipcover, Sage

DEN 479.84
Износ

Слики за истегнување се совршен начин за обновување, рестартирање и освежување на вашиот мебел. Вклучено и исклучено во блиц. 5 минути инстант преуредување. Поекономично од Reupholstering. Брза трансформација на просторијата. широка (рака до рака). Ширина на седиштето од 68 "(лево од десно) со длабочина на седиштето од 24 " (напред кон назад). Сензации на истегнување Newупорт Слипчвер : суптилна шема. 96 проценти полиестер, 4 проценти спандекс. Машина за перење. Ширина на седиштето од 68 "(лево од десно) со длабочина на седиштето од 24" (однапред кон назад). Производство на производот за истегнување. Одговара на повеќето софи до 92? широка (рака до рака). Истегнете ја конструкцијата за престојот. Еластичните рабови и содржината на спандекс му овозможуваат на лизгачот да се прилагоди на контурите на вашиот мебел за сопствен изглед. Наменети да се користат со мебел за перница.

R

Им се допаѓа и на купувачите